Cuo sam da se hlamidija moze uspesno leciti kad se antibiotici uzimaju putem inekcija ili infuzije. Molim vas da mi navedete imena proverenih lekova koji garantuju sigurno izlecenje. Sve doktore u nsu sam obisao i ni jedan metod lecenja nije dao rezultate a 10 godina se sigurno sa manjim i vecim pauzama borim sa hlamidijom.

    Odgovoreno: 30. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Proverite hlamidiju pcr metodom. Ako je pozitivna i za vas odnosi sa zastitom, dosta tecnosti
      i ako niste do sada uzimali, ja predlazem paraproteka, kapi oxymax,
      tab. Probiobalance, omegu 3 i caps. Noni. Ovu terapiju sprovodite sest
      meseci. /www. Calivita-srb. Com/