Postovani, vec par meseci imam problem sa bolovima u donjem delu stomaka i zarenju i peckanju u uretri. Bile su mi nadjene esherihia i enteroccocus, ali posle terpapije vise ih nema, ali ja i dalje imam iste tegobe. Uz, laboratorija brisevi na hlamidiju, miko i ureaplazmu, sve je negativno. Spermokultura i urinokultura, takodje u redu. Doktor kaze da imam hronicni prostatitis i da je to od toga. Bio sam na pregled i kod gastroenterologa. Sta mi predlazete dalje, jer tegobe ipak postoje? Ne pusim, ne pijem, 26 godina. Hvala

    Odgovoreno: 29. 10. 2009.
    • Poštovani,

      da, radi se o uretroprostatitisu.
      pokusajte sa tecnim stabilizovanim kiseonikom-oxymaxom 60 kapi u 2 litra vode u toku dana,
      tab. Probiobalance 1 dnevno sazvakati i kapima oregano 3x4 kapi u casi vode.
      javite se za mesec dana.