1) operisao sam varikokele na levom testisu pre oko godinu dana. Osle operacije kako je doktor i rekao doslo je do oticanja testisa i posle enkog vremena sve je doslo na normalu. Danas sam primetio da mi je opet otekao levi testis kao posle operacije. Da li je to problem da li treba da idem kod lekara? 2) zimus sam imao prvi put problema sa ucestalim mokrenjem doktor opste prakse posle analize mokrace je rekao da je to samo prehlada. Da li je mozda operacija vene bila jedan od uzroka pored slabije garderobe? Unapred hvala nikola

    Odgovoreno: 28. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Operacija varikocele od pre godinu dana, nije razlog ponovnog otoka testisa.
      kako ste zimus imali i ucestalo mokrenje, verovatno se i sada radi o nekom upalnom procesu,
      pa bi bilo dobro da idete urologu na pregled.