Za urologa: postovani, vec sam vam pisala i rekli ste da vam se obratim kada budu rezultati gotovi (tj, kada skinem kateter) da vas podsetim: imala sam operaciu mioma, tokom oprecije napravljena je fistula izmedju besike i vagine, nosenje katetera i "spaljivanje" nije uspelo. Urogog predlaze operaciju uz napomenu da mora da mi vadi besiku i sve organe oko nje, i da ta operacija ima rizik da ne uspe, i da se fistula ne zatvori (zbog nje sam nekontrolisano mokrila) pa me zanima postoji li neki drugi metod lecenja sem operacije? I gde je najbezbednije i najbolje da to uradim? Gde se te oprecija sa uspehom izvode? Iz unutrasnjosti sam. Molim vas, hvala.

    Odgovoreno: 28. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Princip je da se takve operacije rade u velikim hirurskim kucama i da ih radi najiskusniji
      hirurg.
      predlazem vam da odete do uroloske klinike beograd ili pak na urologiju vma beograd.