Ponekad imam osecaj kao neko iritiranje ili peckanje na vrhu penisa. . Tj na rupici, , uradio sam spermo kulturu, , urinokulturu, , test na hlamidiju i sve je normalno, , nemam nikakve bakterije, , mokrim normalno. . Imam 43 godine. . Obrezan sam. . . Te smetnje mi se pojave jednom u tri cetiri meseca. . . Pozdrav

    Odgovoreno: 28. 10. 2009.
    • Poštovani,

      iako su svi bakterioloski pregledi uredni, neka vasa partnerka uradi stepen
      vaginalne cistoce /vaginalni sekret/.
      do tada pokusajte kapi oregano 3x4 kapi u casi vode u toku dana popiti. Ove kapi mozete koristiti
      i za spoljasnju upotrebu /10 kapi u casi vode za obloge/.
      www. Calivita-srb. Com