Dali mi mozete reci o rezultatima spermograma volumen 4. 5, ph 8. 0, broj spermr u mm3 50 mil/ pokretni sper/20% slabo pokretni 40% nepokretni /40% morfologija normalni oblici /65% pataloski oblici /35% leukocita 10-15 epitelnih celija /rijetko. Pozdrav

    Odgovoreno: 27. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Smanjen je broj spermatozoida a smanjena je i pokretljivost. Morfologija je dobra,
      ali je povisen broj leukocita.
      sve je to posledica infekcije te ispitivanja treba usmeriti u tom pravcu.