Zdravo hocu da pitam i treba mi savet sta da radim, imam37 god i ni sam jos video pizda, zato sta se stramim od zene zato sta imam mali penis 2 cm kad mirue a kad se isteze oko 10 sam. Nemam problema nista radi ko stari vuk drkam baci spermu i jaki e dosta. Ali sta ako umrem necu da vidim ono sta svi traze i voju za to. Molim savet volim zenu i decu kako da se ozenim stram me sa mali penis. Molim te daj mi savet sta da radim koi lek da koristim. Probaosam povecati jedan program sa interneta i problem povecalo se jaje jedno ali izrastao malo i povise sada drkam. Molim pomos ali daj temi tajno samo na email odgovor molim vas

    Odgovoreno: 27. 10. 2009.

Komentari na pitanje: #43560

    • Doktor imam jednu pitanje molimte imam 55 godine uznism imam 5 dece pa sada sam sumliv na zenu pa imam mali penis oko penisa sve dobro samo imam penisa 10 centimetar po dajtimi paalo aveta dr

    • Kratko pitanje dr imam mali penis pa sta daradim mogu imam decu sa mali penisa dr dajtimi malo saveta pozz

    • Postovanje dr imam jednu pitanje oko penisa imam mali 10 centimetar a imam decu pa sada jasam sumliv na zenu pa sta daradim dr djtemi malo safet molim dr pozz