Postovanje. . . Oko 10 godina se borim sa hlamidijom. Imam 33 godina i zeleo bi konacno da resim taj problem. Probao sam skoro sve kombinacije lekova i jednostavno vise ne znam sta da radim. . . Moj zeludac vise ne moze da izdrzi antibiotike i zeleo bi da mi preporucite terapiju koja se ne uzima oralno. . . Jako puno para sam potrosio na lecenje i stvarno zelim da konacno pocnem normalno da zivim i stvaram porodicu. Hvala unapred!

    Odgovoreno: 26. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Hlamidija je postojala i u vreme nasih dedova, a normalno su stvarali porodicu. Mislim da je
      problem hlamidije malo"naduvan".
      predlazem vam da o njoj vise ne razmisljate, nego se ozenite i pravite decu. Sa antibioticima stanite.
      ako ste u mogucnosti uradite mikroskopski pregled nativne kapi krvi /darkfild mikroskop / gde cete
      dobiti fitopreparate ili se javite homeopati za homeopatsko lecenje. Mozete potraziti i usluge doktora
      koji rade kvantnu medicinu /lecenje elektromagnetnim talasima/.