Prije deset sati javile su mi se tegobe tokom mokrenja. Naime, mokrim u prosjeku svako sedam minuta, i mokrim malo krvi. Mokrenje je praceno pecenjem i bolom pri kraju mokrenja. Nemam nikakvih registrovanih oboljenja... Kakva to moze biti bolest? Da li je to cesta pojava i kako se lijeci?

    Odgovoreno: 26. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Verovatno se radi o akutnoj upali mokracne besike, ali zbog pojave krvi u mokraći, javite se urologu..
      Pozdrav.

      (Odgovor ispravljen 29.10.2009.)
      Napomena administracije Stetoskopa: Greška doktora kod procene pola osobe sa postavljenim pitanjem. Inače se početak forme `Poštovana/i` automatski (skriptovano) upisuje srazmerno odabiru pola kod pisanja pitanja. Hvala na primedbama i razumevanju.