Interesuje me na koji nacin da se lijecim od sljedece bolesti, a inace lekar mi je preporucio operaciju mokracnog kanala. Blujem vec godinu dana od sclerosis colli vesicae urinariae/sklerosa mokracnog kanala/tablete flosin ne pomazu. Ako mozete odgovorite mi na pitanje. Unaprijed zahvalan.

    Odgovoreno: 26. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Niste naveli godine starosti. Navedena dijagnoza znaci skvrcenje vrata mokracne besike i ako je
      kod vas to, onda se to i najbolje leci resekcijom vrata besike endoskopskom operacijom.
      pokusajte pre toga tri meseca sa:
      -propstatepower 2x1 posle jela
      -kapi oregano 3x4 kapi u casi vode
      -tab probiobalance 1 sazvakati dnevno
      -kapi oxymax /80 kapi u dva litra vode popiti u toku dana/.