Dobar dan. . . Vec vise od god dana osecam latentan bolu desnom testisu koji se pojacava na pritisak ali ne sam testis vec pasemenik. . . . . Sada mi se bol malo pojacao i kad sam radio samopregled napipam na gornjem polu testisa malecku tvrdu kvrzicu koja izuzetno jako boli iprovocira upravo taj bol koji osecam vec dugo. . . . Sta moze doci u obzir. . . I sta savetujete. . . Hvala

    Odgovoreno: 26. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Pa ako je to vec godinu dana verovatno nije nista ozbiljno ali za svaki slucaj idite do
      urologa da se naprave laboratorijske pretrage krvi i mokrace, urinokultura i ultrazvuk sktotuma.