Postovani doktore, od pre tri dana posle odnosa sa devojkom, pri oralnog seksa osetio sam mali bol na kozicu koja spaja glavicu penisa, posle toga kad sam penetrirao osetio sam bol na istom mestu. Narednog dana video sam kozicu kao da je malo rastrzana usredini t. E ozlegena, zadebljena i kao da ima malu ranicu, na mali dopir osecam bol i kada nategnem kozicu do kraja kada je penis u erekciji imam silan bol, a isto tako i kad imam odnose osecam silan bol. Mozete li mi reci sta je u pitanju nisam stavljao nista od masti, pa ako mozete da mi date savet sta da upotrebim i saniram ovaj problem. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 26. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Ili je doslo do rupture frenuluma, sto bi onda bilo pozeljno da se usije, ili se pak radi o infekciji.
      neka devojka uradi pregled vaginalnog sekreta, pa ako je vi grupa, onda to mazite sa kanestenom.