Postovanje, imam 24 godine i vec 3 mjeseca imam problema ali nisam sigurna da li imaju veze sa urologijom. Na pocetku sam osjecala pritisak u donjem dijelu stomaka, sesti dan sam pila uvin caj u vecoj kolicini i vec sedmi dan je nestao pritisak, ali sam nastavila osjecati tezinu u tom dijelu stomaka, cesto se nocu ne mogu namjestiti, ne boli me ali ta tezina je jako neprijatna. Od tada svaki put kad dobijem menstruaciju osjecam jak bol u tom donjem dijelu stomaka. Da napomenem da nemam nikakvih problema sa uriniranjem, a prije nego sto sam osjetila pritisak, koristila sam vaginalete betadine (preporuka doktora) , i nakon toga, prije par dana sam isla ginekologu i on tvrdi da je sve uredu. Unaprijed hvala

    Odgovoreno: 25. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Pa ako su vam svi pregledi: od pregleda mokrace, urinokultura, vaginalni brisevi i ultrazvucni pregled
      uredni, onda vam predlazem da uzmete tab. Paraproteks i probio balance i omega 3 kaps.
      /www. Calivita-srb. Com/