Imam 33 god i nemam deca veke dve godini pred godina napraviv spermogram i se bese normalno pred 2 meseca napraviv spermokultura i mi bese najdeno echerichija coli se lekuvav posle pak napraviv spermokultura bese najdeno staphylococcus se lekuvav so prirodni lekovi aloa vera cink posleto testot pokaza negativen sega napraviv spermogram so komentar asthenozoospermija na sto se dolzi ova od bakteriite ili stoe i sto da zimam ponatamu blagodaram

    Odgovoreno: 25. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Na ovim stranicama je dosta odgovarano o problemu eserihije. Prelistajte malo pitanja unazad.
      moj vam je predlog da ne pusite i da radite na jacanju imuniteta jer antibiotici tesko da mogu da razrese
      vas problem.
      konsultujte www. Biobalance. Rs