Postovani, imam decaka od 16 meseci i vec 5 meseci se borimo sa bakterijom proteus mirabilis koja je pronadjena na brisu prepuciuma i urinoculturi. Pio je razne antibiotike izabrane po antibiogramu pa cak je primao i injekcije gentamicina ali se opet pojavi. Radili smo i uz na kojem nije nadjeno nista. Pije dosta tecnosti. Tj vodu (rosa) . Molim vas za savet i pomoc.

    Odgovoreno: 25. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Prelistajte pitanja u nazad jer je pre nekoliko dana pisano o proteusu mirabilisu.
      ali kao prvo prekinite vise detetu da dajete antibiotike i da mu uopste uzimate briseve.
      mazite mu glans uljem od kantariona i stavljajte obloge od kamilice.
      na usta mozete da mu dajete cetvrtinu rastvorene tablete probiobalance dnevnoi omega 3.
      za vise informacija obratite se na moj meil uz pozivanje na broj pitanja.