Poštovani, moj suprug ima konstantno prisutne bakterije u spermi, čas ešerihiju, pa enterokok. . . I to znatan broj kako piše u nalazu. . . Ne osjeća nikakve probleme, ali ja imam konstantno probleme sa vaginalnim upalama. . Pio je i antibiotike ali mu se ubrzo pojavi novi soj bakterija. . S obzirom da ne osjeća probleme da li bi i dalje trebao biti podvrgnut terapiji, zbog čega su misljenja urologa i ginekologa podjeljena?

    Odgovoreno: 25. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Prelistajte malo pitanja na ovom sajtu iz urologije, jer je bilo mnogo slicnih do sada.
      misljenja su oprecna jer nema mnogo uspeha u lecenju eserihije konvencionalnim metodama.
      ako hocete obratite se na moj meil: bocokic@gmail. Com