Veliku muku mucim sa e. Colli vise od 3 godine da mi se zivot smucio. Poslednji put, pre oko pola godine sam uradila sve moguce ginekoloske preglede (briseve na razne bakterije i gljivice) i sve je bilo ok. Pila sam ciprofloksacin, 10 dana 2*500mg, i proslo me je. 5 meseci kasnije, evo je opet. Pila sam monural, nitroxolin forte 13 dana, pipem 10, urobitrat caj i koncentrat brusnice. Dadoh brdo novca na sve to i jutros se budim-evo je opet! Uzas. Samo dan posle prestanka te terapije. Rece mi doktor da pijem ciprofloxacin od 500mg 3 puta dnevno 8 dana pa onda posle 5 dana urinokultura i bris na bakterije i valjda grupu sekreta. To je sve bilo receno na brzaka preko telefona. Sada sam zbunjena, 2 kutije ciprofloksacina su za 7 dana i 1/3, da li da ga uzimam 10 dana ili 7, 8? A ovaj bris, misli se na vaginalni i iz cerviksa, bakterioloski, grupu? Ili sta? Ne mogu ponovo da ga zovem, to je preko nekog poznanika, covek je neuhvatljiv. Ocajna sam, ne znam vise sta da radim. A jos sam cula da ovaj lek izaziva artorzu. Molim za odgovore vezane za ovu terapiju i analize i neki savet.

    Odgovoreno: 23. 10. 2009.
    • Poštovana,
      O problemu eserihije je dosta pisano na ovim stranama pa vam kao prvo predlazem
      da iscitate ranija pitanja slicne problematike.
      ako se uklapate u moje stavove o ovom problemu, onda se javite.