Pitanje iz oblasti urologije. Interesuje me da li se leči azosperimija i na koji način.

    Odgovoreno: 23. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Azospermija znaci potpuno odsustvo spermatozoida u spermi.
      ovo stanje nastaje zbog toga sto testisi ili ne prave spermatozoide ili pak da se u testisima normalno
      produkuju, ali da ne mogu biti dopremljeni u spoljnu sredinu.

      na vama je da pronadjete specijalizovanog doktora da vam ovu situaciju pokusa razresiti.