Posle 4 meseca veze za vreme koje sam imao seksualne odnose bez kondoma kao i oralni sex partnerki je otkrivena hlamidija. Moji prvi rezultat je bio negativan. Nakon 6 meseci otisao sam na kontrolu i rezultat je bio pozitivan, popio sam terapiju i za 4 nedelje idem kod lekara sa novim rezultatima a do tada imam neka pitanja za vas -koliko je sve ovo opasno -koja je sansa da cu se izleciti odmah nakon prve terapije (posto sam dobio informaciju da je izlecivo, ali i da se mnogi lece bezuspesno duzi vremenski period) -koja je mogucnost da ova bakterija utice za moju kasniju mogucnost da imam decu (cuo sam da je opasna i po tom pitanju) hvala!

    Odgovoreno: 23. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Ne dramatizujte. Nije hlamidija od danas. Ko zna koliko je i ranije bilo hlamidije,
      a da mi uopste nismo znali za nju. Izmedju ostalog, tako placamo danak promiskuitetu.
      predlazem da zastiti pri odnosu posvetite vecu paznju.