Postovani imam 24 god. Dg; e29. 1 azoospermija, e11, hipertensio art. Arest u i spermatogenezi. Sada su mi uveli terapiju pregnyl 1500i. J. Tri puta sedmično. (to je nekakav h. C. G.) testosteron je u ref vrednostima povišeni fsh i lh, prolaktin u ref. Vr molim vas za komentar koliko je dobra ova terapija. . . . P. S. Kriptorhidismus inkompl (pre 2god spusten levi testis) afp i beta hcg u ref. Vred od kako sam na terapiji 80% vremena moj penis je u erekciji što nije ni malo prijatno molim za savjet. Hvala

    Odgovoreno: 23. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Najbolje je da razgovarate sa vasim doktorom o trenutnoj komplikaciji i da on izvrsi
      procenu situacije.
      kakva je situacija sa desnim testisom?