Zbog neprijatnog i jakog mirisa uradila sam pregled urina i urinokulturu i otkrili su mi escherichiu coli >100000 u 1ml. . . Sem mirisa nisam imala nikakvih tegoba pa me zanima sta bih trebala da pijem (doktorka kod koje sam bila prepisala mi je za pocetak dve kutije ciprocinala, a kad to zavrsim treba da odem da mi prepise drugi antibiotik) ?

    Odgovoreno: 22. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Kada to popijete opet uradite opsti pregled urina i urinokulturu pa ako nalazi budu losi onda po
      antibiogramu.
      uzimajte dosta tecnosti i cajeva.
      informisite se o escherihiji iz ranijih pitanja i odgovora na ovom mestu.