Pre 10 dana javilo mi se neprijatano osecanje u dnu stomaka prilikom mokrenja, i cesta potreba za mokrenjem, i malo sukrvice u urinu. Samoinicijativno sam ukljucila nofocin, i tegobe su posle par dana prestale. Sta bi trebalo uraditi od analiza i koliko vremena treba proci od uzimanja nofocina da bi rezultati bili relevantni i da se tacno utvrdi o cemu se radi. Nadam se da nije nista ozbiljno. Pozdrav

    Odgovoreno: 22. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Uradite opste laboratorijske preglede krvi i mokrace, ukljucujuci i urinokulturu.
      nije na odmet da uradite i ultrazvuk bubrega i besike zbog sukrvice.