Pre par meseci imao sam jake bolove u stomaku koji su trajali 4-5 dana (bol na pritisak i to najvise u donjem desnom delu stomaka, osecaj tezine, naduvenosti) i sami su od sebe prosli. Isao sam na ultrazvuk i vadio sve nalaze i tada su mi rekli da sam najverovatnije imao prolaznu upalu slepog creva. . Svi nalazi krvi su bili dobri i u normalnom opsegu izuzev crp vrednost 8. 5h mg/l, u urinu je postojala mala kolicina bakterija ali nedovoljna da bi se izvrsila detaljna analiza koja je bakterija u pitanju! Od tada vec par meseci imam blago povisenu temperaturu, u rasponu od 36, 2 (ujutru) - 37, 3 (uvece) stepeni. . Dobro se osecam (uopste nemam osecaj da sam bolestan) i nisam pio nikakve lekove za snizavanje temperature. . Inace dosta vremena provodim u radu za racunarom i fizicka aktivnost mi je u poslednje vreme minimalna. Nikad nisam operisao nista. . Ne znam da li ima veze jedno sa drugim ali vec duzi vremenski period kada zavrsim sa mokrenjem, od 1 do par kapi mokrace zaostane iako ja imam osecaj da sam zavrsio sa mokrenjem. . Molim za savet. Hvala unapred! Pozdrav!

    Odgovoreno: 22. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Pa ponovite ponovo opste laboratorijske analize krvi i mokrace, ukljucujuci se, fibrinogen i crp.
      obavezno uradite urinokulturu i eho bubrega, besike i prostate, kako biste iskljucili uroinfekciju.
      inace, temperatura koju vi imate nije zabrinjavajuca i kod uroinfekcija bi ona isla sa
      blagom drhtavicom i osecajem hladnoce.
      ako ste u mogucnosti uzimajte oregano kapi, probiobalance i paraproteks tab, kao i dosta
      tecnosti.