Obzirom da moj suprug vec dugo leci oligospermiju i radi briseve i spermokulturu redovno, nivo leukocita u semenoj tecnosti konstantno raste, pa vas molim da mi pomognete da nadjem uzrok. Takodje ima povisen nivo prolaktina u serumu dok je testosteron u granicama normale. Da li preporucujete duoanster sirup?

    Odgovoreno: 20. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Pretpostavljam da je vas suprug do sada odradio svu raspolozivu dijagnostiku. Spermatogeneza i
      infertilitet su jos velike nepoznanice.
      predlazem da za vas problem konsultujete vodece uroloske kuce koje se bave ovom problematikom.
      sa duoanster sirupom nemam nikakvo iskustvo.