U cetvrtak sam imao odnose (kratke) sa verenicom, u petak uvece na tusiranju primetio sam da me boli kozica na penisu, probao sam na je navucem preko glavica alli je natecena pa je bolelo. Kada sam uspeo pogledao sam i video da je crvena veoma. Da li imate neki savet za mene, kao i ideju sta bi to moglo biti. Unapred zahvalan mladen

    Odgovoreno: 18. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Posle svake manipulacije ili odnosa, kozu prepucijuma vratite preko glansa.
      u protivnom, kao kod vas, moze da dodje do kompromitovanja circulacije i
      otoka koze prepucijuma. To je paraphimosa. Ako se koza, kao sto ste vi uspeli,
      odmah ne posuvrati, onda mora hitno hirurski da se intervenise.