Već više od pola godine imam peckanje i svrab u mokraćnom kanalu, posebno pri ejakulaciji a ponekad i pri mokrenju. Devojka je osećala jako peckanje kad ejakuliram u nju. U poslednjih mesec - dva mi se javlja neki iscedak iz vrha penisa. Davao sam bris na hlamidiju, mikoplazmu, ureaplazmu, gonokok i trihomonas i sve mi je bilo negativno, jedino mi je nađen enterococcus. Kod urologa sam na ultrazvuku snimao testise i prostatu i sve je bilo odlično. Molim za pomoć. Hvala

    Odgovoreno: 17. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Ponovite opsti pregled urina kao i urinokulturu. Neka i devojka uradi cervikalne briseve
      i vaginalni sekret.
      kod vas se radi o urethroprostatitisu. Lecenje oba partnera istovremeno. Dosta tecnosti i cajeva.
      posle antibiotika po antibiogramu fitopreparati.
      odnosi sa zastitom za vreme lecenja.