Postovani doktore da li je moguce da posle terapije od 6 injekcija pregnila 5000 moj spermogram bude najlosiji do sada to jest rezultat nalaza - u uzorku nisu pronadjeni spermatozoidi - hypospermija- pozdrav.

    Odgovoreno: 17. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Pretpostavljam da ste amp. Pregnyl a 5000 ij primali dva puta nedeljno, sto znaci ukupno tri nedelje.
      spermogram koji ste sada uradili je slika situacije od pre tri meseca /tacnije 72 dana koliko traje
      fabrikovanje jednog spermija/. Mislim da ce vas doktor da vas drzi na pregnylu do normalizacije
      testosterona, sto moze i potrajati. Spermogram na tri meseca od pocetka terapije pregnylom,
      pa ce onda da se vidi efekat.