Postovani doktore ljubisa, pre nekoliko dana sam vam postavila pitanje #42210 vezano za cesto mokrenje. . . Imam 28 godina, i uradila sam sve analize koje ste trazili i sve su bile dobre. Jedino nisam uradila ultrazvuk besike i bubrega to ce morati malo da saceka. Molim vas kazite mi sta vi mislite da je u pitanju i da li stvarno postoji psihicko oboljenje nervozna besika. Unapred zahvalna ana.

    Odgovoreno: 15. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Ne znam kada ste stigli sve da uradite ako to vec niste imali od ranije uradjeno,
      ili pak ako nemate vasu laboratoriju. Bilo kako bilo, ako su svi trazeni nalazi
      u redu, onda vam predstoji kompletno urolosko ispitivanje.
      to znaci posle ultrazvuka bubrega i besike i ivu sa dcg. Nije na odmet da uradite
      i pcr urina na koch-ov bacil /tbc/.