Imam uvećanu prostatu i dobio sam lek iz nemačke pod nazivom "serenoa ratiopharm" - kapsule pa me interesuje znate li o kakvom se antibiotiku radi pošto su mi mnogi rekli da im je pomogao. Unapred hvala

    Odgovoreno: 16. 10. 2009.
    • Poštovani,
      To nije antibiotik, vec biljni preparat za bolesti besike i prostate. Radi se o ekstraktu
      serenoe repens /americka patuljasta palma/.
      na nasem trzistu postoje i bolji.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #42395

    • Miljenko Mrković 03. 02. 2012.

      Ako imamo na našem tržištu bolji biljni preparat od kapsula palme serenoe, molio bi da mi preporučite koji. S poštovanjem, Miljenko Mrković