Postovani, vec dve godine imam problema sa cestim mokrenjem. Odlucila sam da uradim urinokulturu i ona je pokazala da nemam nikakve bakterije niti infekcije. Pa me intresuje sta to moze da bude. . . Potrebu za mokrenjem imam bar jednom u sat vremena, kada odlazim negde, a znam da usput nemam toalet ili se nalazim negde gde je nemoguce otici u toalet istog momenta dobijem jaku potrebu za mokrenjem. Mokrim normalno bez peckanja, svraba, bola. . Unapred zahvalna ana

    Odgovoreno: 13. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Molim da se javite sa kompletnom laboratorijom, pregledom urina, ponovljenom urinokulturom,
      vaginalnim sekretom, cervikalnim i vaginalnim brisom, brisevima na hlamidiju i mikoplazme,
      ginekoloskim pregledom i ultrazvukom bubrega i besike. Usput da navedete i godine starosti.