Doktore, imam jedno pitanje za vas imam 23 godine, nisam imao puno sexualnog iskustva. Desilo mi se nekoliko kikseva i opalo mi je samopouzdanje. Nemam jutarnje erekcije, nocne erekcije imam. Odradio sam hormonske pretrage i sve je u redu, bio sam kod urologa koji mi je takodje rekao da je sve u redu i da je problem psiholoske prirode. Moj problem je sto teze postizem erekcije kad sam sa devojkom. Otisao sam na nekoliko razgovora kod jednog psihologa iz ns ali nije bilo puno efekta, zatim sam preko prijatelja saznao za cuvenog bg sexologa kome necu sad da spominjem ime, bio sam kod njega na 2 razgovora i sexolog mi je prepisam da pijem tablete cijalis i to na svaka 3 dana (72 sata) po 10 mg tablete i tako bi trebalo da pijem otprilike 5-6 meseci. Sad imam nornalne sex odnose, ali pijem cijalis kao sto mi je sexolog rekao, imam jutarnje erekcije i psihicki sam opusteniji, tj ne razmisljam o problemu. Mene zanima sledece: da li cu posle prestanka upotrebe cijalisa osecati nesigurnost kao ranije sto sam osecao i da li cu imati probleme jer sam navikao na cvrste erekcije koje ne mogu da imam bez cijalisa, tj nekada prilikom masturbacije iamm cvrste erekcije ali veoma retko (ovo je bio ranije dok nisam pio cijalis) mozete li malo da prokomentarisete ovaj nacin lecenje sa cijalisom, jer preko interneta ne mogu da nadjem nijedan primer da je neko uspeo da ovako reshi svoj problem

    Odgovoreno: 13. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Vrlo prosto. Psiholog je fantasticno postupio. Ideja mu je da vi za sest meseci
      sa cijalisom potpuno povratite samopouzdanje. Sada i sami vidite da je problem
      psihogenog karaktera.
      ja bih vam predlozio, posto ste iz ns, da u prodavnici calivite uzmete i sirup polinesian
      noni i caps. Rhodiolin.

      Pozdrav

Komentari na pitanje: #42206

    • Nesha. Liman 15. 10. 2009.

      Doktore, mene neshto zanima ja sam imao isti problem kao sto je opisan pa mi psiholog nije preporucio cijalis nego potencijal tablete i kasnije sam presao na prosize tablete da li to zavisi od coveka do coveka, ili mogu i ja da predjem na upotrebu cijalisa? Da li cijalis stvara zavisnost? Jeste li culi da je neko uspeo da reshi svoj psiholoski problem na ovaj nacin?