Postovani doktore. Vec 5 godina imam problema sa erekcijom, bol u levom testisu, pecenje pri i nakon uriniranja, bol u donjem delu stmaka ili pritisak, da naspomenem pre 5 godina tada je i pocelo sam imao infekciju urea plasma homynis i urea plazma urealyticum i streptoke. Doktor u frankfurtu mi je uradio mokraca na antibiogram i spermokulturu. Dobio sam od antibiotika roxitromicin nakon toga je bilo malo bolje ali su se uvek vracali simptomi, onda nakon godinu dana sam izbacio kamen velicine zrna psenice mozda malo veci, doktor me uputio na rendgen bubrega sa kolor markerom nije bilo vise nicega, ali sam ponovo otisao kod njega i dao urin i spermu na analizu i u spermi je prisutna urea plazma urealyticum neznam vise sta da radim imam 34 godine nisam ozenjen, molio bih vas za vase misljenje, unapred hvala

    Odgovoreno: 13. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Problem je kompleksan.
      predlazem lecenje fitopreparatima u duzem periodu, sa dosta tecnosti i obaveznom zastitom
      pri odnosu.
      ja preferiram preparate calivite pa ako vas to zanima vi se javite.