Postovani, prilikom raznih pregleda urolog mi je konstantovao da imam hronicnu upalu zlezde epididymis (pasemnik) , ispod levog testisa. Sama zlezda moze se rukom napipati a velicina varira ako sam prehladjen ili sexualno nadrazen. Uz to osecam duz cele leve strane od bubrega do tabana hladnocu i nelagodnost. Bol nije jaka ali je neprijatna zbog kostantnosti. Molim vas da mi pomognete kako da lecim ovu bolest i dali je izleciva, imam i male probleme oko odrzavanja erekcije. Unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 13. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Pa vidite sa vasim urologom ako je iscrpeo konzervativno lecenje da razmisli
      o epididimektomiji /otklanjanju epididymisa/.
      i sledece sto bi mozda moglo da se pre operacije pokusa to je dugotrajna terapija
      biljnim preparatima/