Pozdrav iz tetovo jas imam problem so sperma imam mislim nepodvizhni se 00% pred dase praev operacia sum imal 2% dvishni spermatozoidi jas se praev operacia skoro 1 godina varicocela na desana strana shta ponudite vie koj lek je naj jak za podobruvanje na spermata molim vas pratite poruku ili ili ako imate dobar lek javetes na ovpj broj0038970585499 gagi tetov pozdrav dktr

    Odgovoreno: 12. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Predlazem da uradite:
      -laboratorijske analize krvi i mokrace
      -fsh, lh, prol i testosteron
      -urinokultura, bris uretre na patogene bacterije, hlamidije i mikoplazme
      -ultrazvuk besike, prostate i testisa
      javite se na moj meil/kliknite na moje ime tamo gde su pitanja iz urologije/.