Tacno ima godinu dana kako sam primetio da nemam potrebu za sexom, kao pre toga, kada sam mogao u toku dana da sa suprugom vodim ljubav vise puta, a od proletos sam otkrio da imam povisen nivo secera u krvi. Preporuka lekara za sada je samo kontolisana ishrana i fizicka aktivnost. Ali problem je u tome, sto je moj sexualni zivot ravan nuli, a jos se osecam mlad a zelim da moju suprugu jos uvek zadovoljavam kao nekada. Da li u ovom mom slucaju ima neke nade i leka?

    Odgovoreno: 12. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Prvo uradite hba1c/analiza iz krvi/pa ako je ona povisena javite se diabetologu.
      predlazem fitopreparate:
      -sir. Polinesian noni
      -tab. Vitalman
      -kapi oxymax /60kapi u 2. Litra vode u toku dana/
      -omega 3 kaps. Jedna posle jela
      javite se za mesec dana.
      /obavestite se na www. Calivita-srb. Com/