Sinoc sam, nakon masturbacije, primetio blagi otok na penisu, sa desne strane. Nema nikakvog bola, samo kao zadebljanje, cak nije ni tvrdo. Nalazi se negde u predelu gde se koza vezuje za penis (sa unutrasnje strane) , i cini mi se da moze da se pomera. Proslo je oko 15h od pojave toga i dalje je tu. Nisam siguran da li se nalazi na samom penisu, ili izmedju njega i koze. Kozicu i kad povucem ispod glavica, ne vidi se nista. Da li znate sta je u pitanju, ili bi trebalo da odem kod urologa? Hvala unapred!

    Odgovoreno: 10. 10. 2009.

Komentari na pitanje: #41809

    • I meni se to desilo, to je od preterane mastrubacije. Nasao sam jedan clanak da je lekar napisao da to nije nista samo treba mirovati dok otok ne prodje. Tako bez straha

    • Nisi jedini i moj klinac isto radio pa se isto desilo zamolio bih lekare da nas obaveste sta bi to moglo da bude da li je pukao neki kapilar ili je malo pretero, da li postoji bilo kakav savet kako da ukloni otok unapred hvala