Dok sam sedeo za kompjuterom, osetio sam blagi bol na glavicu penisa koji je trajao jedno 2 min. , kada sam pogledao video sam pored samog izlaza mokracnog kanala na glavicu izraslinu velicine graska, koja tu nije bila sve dok nije poceo taj bol, bila je uzdignuta oko 3, 4 milimetra iste boje kao glans. Nije me bolela na dodir vec kao sto sam malo pre naveo samo kada je pocela da tako da kazem "izrasta". Ono sto mi je bilo cudno je da se ta izraslina posle otprilike 20 min povukla i sve je bilo normalno kao pre, ne boli me i nema nista na tom mestu. Brine me to sto sam operisao fimozu krajem aprila ove godine i sto su me hirurzi opekli elektrokauterom na tom mestu gde je ona izraslina izasla. Tu sam dobio oziljak koji lici na tamnu smezuranu kozu i pisao sam vam na tu temu. Rekli ste mi da saniram taj oziljak necim za opekotine. Kupio sam jomelop e i mazao, masirao na tome mestu oko 3 nedelje. Bilo je malog poboljsanja. Prestao sam pre oko 20 dana da mezem to mesto. A sada ta izraslina koja se povukla u roku od 20 min na tom istom mestu gde je taj oziljak. Sta je to? Hvala.

    Odgovoreno: 11. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Ne obracajte paznju vise na nesto sto je odavno proslo vreme.
      to je kod vas sve sanirano. Pa zar ste prst jednom opekli? Rana zaraste i to je kraj.