Zadnjih pet dana osecam blagi bol u mosnicama (testisima) . Bol je skoro neprimetan, ali ne prija mi. Primetio sam da me cetvrtog i petog dana primetnije boli desni testis (jaje) i "usrao sam se od straha" procitao sam negde na internetu da uopste nije dobro ako te boli samo jedan testis. Molim vas za savet. Unapred zahvalan. Marko radenkovic

    Odgovoreno: 09. 10. 2009.
    • Poštovani,
      E marko, marko.
      idi kod urologa da te pregleda, da napravi ultrazvuk, preglede krvi i mokrace pa ako iskljuci
      urolosko obolenje onda se javi hirurgu da on iskljuci postojanje kile.