Pocituvani potreben mi e sovet! Mojot soprug koj imas samo 24 god mn tesko stapuva vo seksualen odnos bidejki nemoze da dojde do dovolna vozbuda na negoviot polov organ. Kako mozi da mu pomognam i sto treba da primeni za da bide vo red. I vrz baza na sto e taa pojava, dali e seriozno? Vi blagodaram!

    Odgovoreno: 09. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Pretpostavljam da nije nista ozbiljno jer se to cesto desava. Bilo bi dobro da se suprug
      uroloski obradi kako bi se iskljucika organska osnova problema. Idite i u bracno savetovaliste
      ili kod psihologa koji se bavi tim problemima.
      do tada mozete pokusati sa:
      sirup polinesian noni 2x1 supena kasika pre jela
      tab. Vitalman 2x1 posle jela
      caps rhodiolin 1 pre dorucka
      omega 3 kaps jedna posle jela
      /informacija na www. Calivita-srb. Com/