Postovani, htela sam pitati. . . Jel je moguca alergija od kondomima? Ja i moj decko imamo odnose vec godinu dana. . . . Ali poslednim nekoliko puta nakon sta stavio kondom, nismo mogli imati odnos jer mu je spadnuo. . . A prije sto ga je stavio, sve je bilo u redu. . . Ovo se desilo nekoliko puta prije 3-4 mjeseci. . Ali nakon toga bilo je ok. . Ali sad sa ponovo ponavlja. . . Molim vas za odgovor. . . . Zato sto ne znam sta se desava. . . Hvala vam puno

    Odgovoreno: 09. 10. 2009.
    • Poštovana,
      "alergija na kondomima" je moguca te vam predlazem da one stvari radite bez njih.
      moram da vam skrenem paznju na mogucnost da zatrudnite, pa nije na odmet i"curik sistem"
      da primenite.