Na ginekoloskom pregledu utvrdili su mi karcinom na zidu besike. Uradjena je operacija i nakon tri meseca na kontroli utvrdjeno je da nije lepo ocisceno tako da moram ponovo na operaciju. Nalaz je: harnblasenkarzinom pta nx mo g3 pr1. Htela bih da saznam nesto vise o tome i dali je stvarno potrebno drugi put raditi ili dali postoji neki drugi nacin da se ocisti osim operacije. Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 11. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Nisam razumeo ko vam je operisao tumor besike-ginekolozi pri ginekoloskoj operaciji ili urolozi.
      terapija i prognoza tumora besike zavisi od dubine prodora tumora u zid besike.
      na osnovu poslatih podataka smatram da treba da se obratite uroloskoj kuci koja
      se bavi lecenjem tumora besike i da ih poslusate.