Postovani, vec skoro dest godina imam prostacitis. Problemi su i sada isti, samo sto mi je sada vise hladno oko udova i nogu. Ne ustajem noću, imam dobar mlaz, retko bude tanak, nemam uvek osećaj da se nisam izmokrio i ponekad osećam kao peckanje kože u predelu testisa. Prostata je normalne veličine, u martu 2009. Sam kontrolisao i psa posle jedne upale i on je iznosio 6, 49, nakom tri meseca psa je iznosio 0, 86 a u oktobru 0, 46. Molim za komentar i dalje lečenje.

    Odgovoreno: 09. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Nema ljuto i alkohol. Cuvajte se hladnoce. Dva do tri litra vode. Cajevi. Pravilna ishrana.
      dugo uzimanje fitopreparata i tecnog kiseonika.
      predlazem:
      paraproteks tab 2x1 pre jela
      probiobalance tab 1 dnevno sazvakati
      oregano kapi 3x4 kapi u casi vode
      oxymax kapi 80 u 2 litra vode dnevno
      /www. Calivita-srb. Com/