Gosp. Doktore imam problem duze vremena sa potencijom tacnije od2001 godine kad mi je supruga otisla na operaciju verhaj. Capvu. Pa sam imao duzu pauzu. Kad ulazim u kontakt sa osobom penis reaguje ali cim treba da imam sek kao da ga vrelom vodom polijem. To mi se desava u godini po dvatri mjeseca me drzi. Pa vas molim za savjet a imajte u vidu da nisam zaposlen ni ja ni supruga a imamo i dvoje maloljetne djece. Hvala.

    Odgovoreno: 09. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Ako vas drzi samo dva meseca godisnje onda to i ne shvatajte kao problem.
      shvatite to kao vreme kada akumulirate energiju za ostalih deset meseci.
      predlazem da odete do urologa da se iskljuci mozda neka moguca upala.
      u medjuvremenu kada imate "odmor" pokusajte sa cialis tab.