Postovani, imam problem sa nekim bijelim tvorevinama iza oboda glansa, imaju grozan miris, bijele boje, , primjetio sam i ucestalo mokrenje i ponekad bijeli iscjedak-poslije velike nuzde, unapred hvala

    Odgovoreno: 08. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Ipak se javite urologu ako ni zbog cega drugog a ono zbog ucestalog mokrenja i iscedka.
      potrebno je odraditi laboratorijske analize krvi i mokrace kao i bakterioloske preglede
      /urinokultura, bris uretre na patogene klice i bris uretre na hlamidije i mikoplazme/.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #41569

    • Apsolutno identican problem imam i ja vec trecu godinu i nikako da se rijesim te napasti. Nema sta nisam pio i sta mi nisu propisivali. Ponovo bi se rodio kad bi rijesio taj problem, pa vas molim ako saznate lijek i nacin kako da se rijesim tog problema da mi posaljete mail. Unaprijed zahvalan