Postovani, javljam se u ime oca. On ima 59 godina i nekoliko godina unazad ima problema sa prostatom u vidu otezanog i nepotpunog mokrenja. Nkikvu th nije koristio osim nekih biljnih preparata. Poslednji rezultati su trus prostata promera 54x49x62, sa blagim iv rastom, homogena ogranicena od okoline, sa nekoliko kalcifikata u prelaznoj zoni vezikule urednog nalaza psa (slobodni) 0, 02 psa (ukupni) 16, 4 sta vi predlazete dalje, jer mu lekari nista nisu rekli?

    Odgovoreno: 08. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Pa psa ukupni je preko 15. Razmisljati o biopsiji prostate. Iako je prostata na trus-u jako velika,
      opis vise odgovara bhp.
      nista ne spominjete se, ks, urin, uk, koliko puta mokri nocu itd.