Kad mokrim imam jako pečenje. Ali i kad ne mokrim u donjem stomaku me peče-gori. Ginekolog i urolog su mi davali lekove protiv bakterija, ali to ne pomaže. Ginekolog mi je davao i mast owestin radi regeneracije genitalija, ali i to ne pomaže. Kako da se rešim ovih problema. Ima li leka za mene. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 08. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Ne spominjete preglede urina, urinokulture, briseve, izolaciju trihomonasa.
      sve to morate uraditi. Pa ultrazvuk besike, cistoskopiju mozda.
      dok sve to ne uradite pocnite da uzimate paraproteks tab 2x1 pre jela, probiobalance 1-2 tab. Sazvakati,
      kapi oregano 3x4 kapi u casi vode i najmanje dva litra vode dnevno.