Postovani, imao sam smetnje, neugodne osecaje i blage bolove u okviru testisa i penisa, i javio sam se urologu, on me je pregledao i zakljucio da nemam nikakav tumor ili slicno i rezultati krvi i mokrace su bili u redu. Dao mi je 3 kutije doksiciklina ali simptomi su ostali prisutni i posle mecec dana od ispijanja lekova. Samo sada vise nemam bolove, ali osecam slabost u penisu i izgubio je cvrstinu i neznam dali je to impotencija ili neka vrsta disfunkcije i da li ima veze sa prostatom i koji lekovi bi mogli pomoci? Poz

    Odgovoreno: 09. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Pravilna ishrana, dosta tecnosti, bez alkohola i pusenja.
      pokusajte sa:
      probiobalance tab 1 dnevno sazvakati
      kapi oregano 3x4 kapi u casi vode
      tab paraproteks 2x1 pre jela
      rhodiolin caps 1 pre dorucka.
      ovu terapiju sprovodite tri meseca.
      za vise informacija na www. Calivitadp. Com