Postovanje. Vec oko dve godine imam hronicnih problema sa prostatom, stanje se s vremena na vreme pogorsa. Imam bolove u uretri, koji se intenziviraju prilikom mokrenja a narocito ejakulacije, takodje i modrice na glavicu, cini mi se sve vece. Bio sam kod urologa, kazu da infekcije nema, prostata nije uvecana, kazu da ima nekih kamencica, a ja je osecam i kada sedim. Bildujem duze, ali nisam uzimao steroide, pa me zanima uzrok problema? I naravno koje mere da preduzmem, posto problem dugo traje. Unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 09. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Zabrana hormona, steroida i alkohola.
      ako niste uzimali briseve uretre a vi ih sada uradite ukljucujuci i na hlamidije i mikoplazme.
      pokusajte sa dva-tri litra vode dnevno i kapima oxymax. Svi cajevi dolaze u obzir.