Postovanje. . . Imam problem sa peckanjem prilikom mokrenja i belim iscedkom koji se pojavljuje samo onda kad duzi period trpim. Bio sam kod urologa i izvrsio pregled urina i bris uretre koji su pokazali da nema prisustvo bakterija, od strane urologa mi je prepisan antibiotik palitrx 500 koji uzimam po 2kom. Ujutro i uvece, medutim nema nekih znatnijih poboljsanja. Da li je dobra terapija i sta bi moglo pomoci da to pre prode. Unapred hvala

    Odgovoreno: 06. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Terapija je dobra. Neophpdno je povecati uzimanje vode na dva -tri litra dnevno.
      po zavrsenoj antibiotskoj terapiji predlazem:
      tab. Paraproteks 2x1 pre jela i tab. Probiobalanse 1 sazvakati na dan. Popiti po jednu kutiju.