Postovani, poceo sam da osecam mnogo jak bol u penisu i glavicu kada mi je penis u erekciji tj dignut. Dok sam spavao odjednom me je probudio bol u penisu tacnije u stubu koji se posle preneo na glavic. Kada sam pogledao nisam primetio nista neobicno, sve je izgledalo sasvim normalno. Nema ni crvenila niti bilo cega cak mi je i mokrenje normalno. Nisam imao odnose sa devojkom nedelju dana a pocelo je odjednom. I sada me stalno boli kada mi se digne i zbog toga ne pomisljam na odnose! Da li bi mogli da mi pomognete oko odgovora??? Unapred hvala

    Odgovoreno: 06. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Pa morate da se javite urologu radi uroloskog pregleda i obrade.
      ako bolujete od suljeva javite se i gastroenterologu.
      ako uzimate neke simptomatske lekove onda prekinite sa njima.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #41292

    • I ja imam iste takve bolove, a imao sam suljeve. . Da li ti bolovi u penisu i glavicu mogu biti uzrokovane suljevima??